Doplnkové priemyselné zariadenia

Samoobslužný vysávač interiérov

Konstrukčné riešenie umožňuje jeho umiestnenie na volných i krytých plochách u čerpacích staníc PHL, v dopravných spoločnostiach, pri autoumývárniach, na parkoviskách a pod. Zariadenie tvorí kompaktná strojovňa z nehrdzavejucej ocele, ktorá je osadená mincovým automatom, displejom, sacou vývevou a flexibilným uchytením sacej hadice, ktoré umožňuje pri vysávání pohodlnú manipuláciu so sacou hubicou.

Ďaľšie výhody zariadenia:

- bezuhlíkové - bezúdržbové prevedenie elektromotorov
- sacia turbína s asynchronným motorom a odľahčovacou klapkou
- celonerezové prevedenie
- možnosť lakovania plášta do požadovaného odtieňu RAL

Samooblužný hustič pneumatík

Hustič pneumatík je určený pre samoobslužné dohusťovanie pneumatík osobných, nákladných automobi-lov a inej dopravnej techniky. Konstrukčné riešenie umožňuje jeho umiestnenie na volných aj krytých plochách čerpacích staníc PHL, v dopravných spoločnostiach, pri autoumývárniach, na parkoviskách a pod. Zariadenie tvorí kompaktná strojovňa z nehrdzavejúcej ocele, osadená kompresorom a riadiacim systé-mom s ovládáním.

Ďaľšie výhody zariadenia:

- 3 varianty riešenia ovládacieho panelu
- výkonný a spolehlivý agregát od českého výrobce
- riešenie zásobníku vzduchu nevyžaduje periodické revízie
- celonerezové prevedenie
- možnosť lakovania plášta do požadovaného odtieňu RAL

Oklepávač kobercov

Oklepávač kobercov je určený pre samoobslužné manuálne vyklepávanie kobercov z interiérov osob-ných, nákladných automobilov, autobusov a inej dopravnej techniky. Konstrukčné riešenie umožňuje jeho umiestnenie na volných aj krytých plochách čerpacích staníc PHL, v dopravných spoločnostiach, pri autoumývárniach, na parkoviskách a pod.
Výrobok tvorý kompaktná skriňa z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je osadená čelným nerezovým roštom, nerezovou sypovou lištou a nerezovou zásuvkou na smetie s uškom, ktoré umožňuje jeho zamykanie vysaciam zámkom.